Formülsüz Fizik | Üniversiteye Hazırlık | Üniversiteye Hazırlık Kitapları | Üniversiteye Hazırlık Kursları | Ders Videoları

Neden Formülsüz Fizik

Neden Formülsüz Fizik

Üniversiteye hazırlıkta fizik sorularını fulleten en kolay fizik dersi. Tüm fizik dersi videolarını sohbet havasında, keyifle öğrenecek ve 60 saatte tüm fiziği bitireceksiniz. FORMÜLSÜZ FİZİK ile fiziği yeniden keşfet!


FORMÜLSÜZ FİZİK DERS videolarıyla fiziği tam 60 saatte bitirebilirsin… Üstüne bir de FORMÜLSÜZ FİZİK’in kitabı elindeyse çok daha pratik ve kalıcı bir fiziğe sahip olacaksın! FORMÜLSÜZ FİZİK KİTABI öyle bilinen fizik kitapları gibi hiç değil.


FORMÜLSÜZ FİZİK KİTABI, Fizik öğretiminin klasik yöntem ve kalıplarını yıkarak modern, etkili ve kalıcı öğrenmenin kitabını yazan üstelik tamamı el yazması olan bir fizik kitabı. FORMÜLSÜZ FİZİK kitabını eline aldığında seninle sohbet etmeye başladığını göreceksin…


FORMÜLSÜZ FİZİK DERS VİDEOLARI ile birlikte paralel hazırlanan FORMÜLSÜZ FİZİK Kitabını kullan, 60 Saatte Tüm Fiziği Bitir!


BİREBİR ÖZEL DERS KONSEPTİ

Sanki yanınızdaymış gibi, özel ders konsepti ile daha anlaşılır, daha özel bir anlatım tarzıyla anlatılmış ders konuları ve soru çözümleri. İçten ve samimi…


FARKLI BİR BAKIŞ VE YAKLAŞIM

Bildiğiniz hocalardan çok farklı bir yaklaşım tarzı. Daha az ezber daha çok kavrama, yorum ve muhakeme. Derslerden sonra düşünce tarzınızın ve fiziki olaylara bakış açınızın değişeceği bir anlatım. Akıcı ama hiç kafa karışıklığına yol açmayan bir gerçek ve kalıcı bir öğrenme.


BAŞARI ODAKLI

Sınavlara hazırlanan öğrenciler için hem açık uçlu hem de test odaklı bir ders anlatımı ve soru çözümü. Geçmiş yıllardaki soruların irdelenip tahminlerin yapıldığı bir ders anlatımı sizleri bekliyor.


FORMÜLSÜZ FİZİK Kalitesinde Tüm YKS ve LGS Dersleri

YKS ve LGS sınavlarına hazırlanan öğrenciler için diğer tüm dersler de bu platformda. Konusunda uzman Türkiye’nin en iyi hocaları tarafından oluşturulan YKS ve LGS dersleri de en az FORMÜLSÜZ FİZİK kadar kaliteli ve öğretici... Konu anlatım kitapları ise yine aynı hocaların kaleminden ve online eğitimlerle entegre şekilde hazırlandı. Soru bankalarımızın da tamamı orijinal ve yeni sisteme uyumlu sorulardan oluşmakta her bir sorunun video çözümleri yine bu platformda yer almaktadır.


FORMÜLSÜZ FİZİK, online ders anlatımları, soru çözümleri, konu anlatım kitapları, soru bankaları, denemeler ve çok daha fazlasıyla öğrencileri sınavlara hazırlar!